Projelerimiz

Statkraft Kargı HES

Türkiye - Çorum

Kızılırmak Nehri üzerinde kurulmuş olan 102 MW kurulu güce sahip hidroelektrik santrali inşaat projesi

EWG Boğaziçi ve FSM Köprüleri Halat İzolasyonu

Türkiye - İstanbul

Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri yenileme çalışmaları kapsamında iklimlendirme ve ana halat koruma işlerini yapan European Wrapping Group firmasına Kaya Consulting Ortak Sağlık Güvenlik Birimi hizmetleri kapsamında B sınıf İş Güvenliği uzmanı ve saha denetimleri hizmetleri sağlamaktadır.

Irak Park Gulan

Irak - Erbil

Ronesans Orta Doğu ve Afrika firmasının yükleniciliği üstlendiği, Irak’ın Erbil şehrinde bulunan Proje kapsamında 182.490 m2 kapalı alanda Konut Kulesi ve Ofis Kulesi (her biri 21 katlı) ve Alışveriş Merkezi inşaa edilmiştir.

 Kaya Consulting konusunda uzman iş sağlığı ve güvenliği denetçileri ile projenin aylık olarak iş sağlığı ve güvenliği performanslarının ölçümü ve denetlenmesi hizmetlerini sürdürmüştür.

Al Sumbula Stadyum

Irak - Divaniye

250.000 m2 alan üzerine kurulu 30.000 seyirci kapasiteli futbol stadyumu ve 83 odalı 4 yıldız hotel inşaatı projesine İş sağlığı ve güvenliği danışmanlığı, denetimi ve eğitimi hizmetleri

İkot Ekpene Sheraton Hotel

Nigerya - Akwa İbom

13.000 m2 kapalı alana sahip, 12 katlı, 130 odalı 5 yıldızlı otel inşaatı.

Ankara Kale

Türkiye - Ankara

Ronesans Teknik firmasının üstlendiği proje kapsamında Kaya Consulting uzman denetmen ve eğitmenleri projede sürdürülen kaldırma işleri ve sapancılık konularında proje çalışanlarına yarı zamanlı danışmanlık ve eğitim hizmetleri sağlamaktadır.

Ankara Gordion AVM Genişletme

Türkiye - Ankara

Multi Development firmasının sahip olduğu ve işletmesini yürüttüğü Ankara’daki Gordion Alış Veriş Merkezi içerisinde alt yüklenicilerin gerçekleştirdiği yenileme ve genişletme çalışmaları kapsamında Kaya Consulting konusunda uzman tam zamanlı İş Sağlığı ve Güvenliği Denetçisi istihdamı hizmeti sunmaktadır. 

Siemens Rail Marmaray

Türkiye - İstanbul

Siemens Rail Automation firmasının sinyalizasyon ve haberleşme işlerini üstlendiği Marmaray projesinde Kaya Consulting tam zamanlı görevlendirilen İSG Danışmanı ile projede Siemens firmasına iş sağlığı ve güvenliği danışmanlığı hizmetleri sağlamaktadır.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü

Türkiye - İstanbul

Yavuz Sultan Selim Köprüsü Projesi’nde ana halat koruma işleri yapan Davai firmasına Kaya Consulting Ortak Sağlık Güvenlik Birimi hizmetleri kapsamında B sınıf İş Güvenliği uzmanı ve saha denetimleri hizmetleri sağlamaktadır.

Zorlu Center

Türkiye - İstanbul

Zorlu Center Otel, Rezidans, Ofis, Performans Sanatları Merkezi ve Alışveriş Merkezi gibi yapıların bulunduğu kompleks projedir.

Zorlu Center Projesi'nin devamı süresince Proje İş Sağlığı ve Güvenliği yönetimi hizmetleri gerçekleştirilmiştir. Bu kapsamda Proje İSG Yönetim sistemi kurulumu, saha gözetim denetimi, sağlık hizmetleri gibi tüm projenin iş sağlığı ve güvenliği yönetimi hizmetleri sunulmuştur.

Zorlu Levent Ofis / Ticaret Merkezi

Türkiye - İstanbul

Levent 199 LEED Gold Sertifikası’na uygun tasarlanmış 170 metre yüksekliğe sahip 40 katlı ofis ve ticaret merkezidir. 

Levent 199'un devamı süresince Proje İş Sağlığı ve Güvenliği danışmanlığı hizmetleri gerçekleştirilmiştir. Bu kapsamda proje İSG yönetim sistemi kurularak saha gözetim / denetim hizmetleri sunulmuştur.

Maltepe Sahilada

Türkiye - İstanbul

Maltepe Sahilada Projesi iki adet 27'şer katlı rezidans inşaatıdır.
Maltepe Sahilada Projesi'nin İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Sistemi'nin kurulması ve Ortak Sağlık Güvenlik Birimi hizmetleri kapsamında iş güvenliği uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli hizmeti sunmaktayız.

Top