Projelerimiz

Multi Turkiye Forum AVM'ler

Türkiye - İstanbul, İzmir, Ankara, Gaziantep, Manisa

İstanbul (2), Ankara, Manisa, Çanakkale, Mersin, İzmir, Aydın, Denizli, Gaziantep, Diyarbakır, Trabzon, Nevşehir, Kayseri illerinde bulunan Multi Turkey Alışveriş Merkezlerinin İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Danışmanlığı Hizmeti kapsamında;

İş Sağlığı ve Güvenliği Denetimi yapılması, İSG çalışmalarının mevzuata uygunluğunun denetlenmesi,

İşyerine özel Afet-Acil Durum Risk Analizinin yapılması, Acil durum ekiplerinin belirlenmesi, acil durum eğitimlerinin verilmesi ve tatbikatların gerçekleştirilerek sonucun raporlanması hizmetlerini sunmaktayız.

Meta Gayrimenkul Nidakule İş Merkezi

Türkiye - İstanbul

Meta Gayrimenkul Yönetim ve Danışmanlık Anonim Şirketi tarafından yönetilen Nida Kule'nin yönetim ve hizmet firmalarına Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Hizmetleri kapsamında  İşyeri Hekimliği, İş Güvenliği Uzmanlığı ve Diğer Sağlık Personeli hizmeti sunmaktayız.

Meta Gayrimenkul Palladium Tower

Türkiye - İstanbul

Meta Gayrimenkul Yönetim ve Danışmanlık Anonim Şirketi tarafından yönetilen Palladium Tower'in yönetim ve hizmet firmalarına Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Hizmetleri kapsamında  İşyeri Hekimliği, İş Güvenliği Uzmanlığı ve Diğer Sağlık Personeli hizmeti sunmaktayız.

Gebze Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi

Türkiye - Kocaeli

Gebze Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi ve bağlı diğer hizmet firmalarına Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Hizmetleri kapsamında  İşyeri Hekimliği, İş Güvenliği Uzmanlığı ve Diğer Sağlık Personeli hizmeti sunmaktayız.

Top