Temel Yangın Bilinci Eğitimi
EĞİTİM

Temel Yangın Bilinci Eğitimi

Eğitim Süresi 4 saat *
Katılımcı Sayısı En fazla 20 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik kapsamında az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışanlar, afet ve acil durum planı kapsamında görevli ekipler.
Eğitim Dili Türkçe
Eğitim Hedefleri Eğitim temel olarak, yangın güvenliğinin ve risklerinin farkına varılmasını, riskleri minimize edecek önlemlerin alınmasını sağlamayı hedeflemektedir. Ayrıca eğitime katılan kişilerin mevcut kaynaklarla yangınlara ilk müdahale kapasitesinin arttırılması hedeflenmektedir.
Eğitmen Nitelikleri Kaya Training Eğitim Uzmanları
Eğitim İçeriği Yangının Yapısı ve Gelişimi, Söndürme Maddeleri, Cihazları ve Kullanma Teknikleri, Yangın Yerindeki Tehlikeler, Temel Yangın Güvenlik Önlemleri, Yangın söndürme teknikleri, Uygulama: Başlangıç yangınlarına müdahale,
Eğitim Yönetimi Sunum destekli seminer anlatımı şeklinde uygulanmaktadır. Eğitimlerde edinilen teorik bilgilerin pratik ile buluşmasına katkı sağlamak adına bireysel olarak yangın söndürme uygulaması yapılacaktır. (Portatif yangın söndürücü kullanımı).
Değerlendirme Ön ve son değerlendirme sınavı
* Kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda, ileri seviye eğitim programları oluşturulabilmektedir. 

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİTop