NSC Fundamentals Of Industrial Hygiene
EĞİTİM

NSC Fundamentals Of Industrial Hygiene

Kurs Akreditasyonu NSC (National Safety Council)
Eğitim Süresi 5 Gün
Katılımcı Sayısı En fazla 15 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı İş Sağlığı ve Güvenliği yöneticileri, koordinatörler, uzmanlar ve diğer tam zamanlı İş Sağlığı ve Güvenliği çalışanları, İş Güvenliği kurulu üyeleri, operasyon yöneticileri, diğer yöneticiler, insan kaynakları uzmanları ve İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili sorumlulukları olan herkes.
Eğitim Dili İngilizce
Eğitim Hedefleri Temel Endüstriyel Hijyen Temelleri (FIH) eğitimini tamamlayan katılımcılar; çalışanların karşılaştıkları gürültü, buhar, tozlar ve ergonomik zorluklar gibi sağlık risklerini anlar, tanımlar ve değerlendirir.
Temel Endüstriyel Hijyen(FIH) prensiplerini, terim bilgisini ve uygulamalarını herkesin anlayabileceği şekilde açıklar. Katılımcılar; kimyasal, fiziksel, ergonomik ve biyolojik risklerin yanında fizyoloji ve anatomi konusunda da bilgi edinirler.
Olay çalışmaları, etkileşimli tartışma grupları ve ekipman uygulamaları ile eğitime katılım sağlar.
Eğitmen Nitelikleri NSC Sertifikaları Eğitmenler
Eğitim Yönetimi Teorik + Sınıf içi uygulamalar
Değerlendirme Sınıf içi eğitmen değerlendirmesi

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİNSC Fundamentals Of Industrial Hygiene
Top