NEBOSH Uluslararası Genel Sertifika - IGC
EĞİTİM

NEBOSH Uluslararası Genel Sertifika - IGC

Kurs Akreditasyonu NEBOSH (The National Examination Board in Occupational Safety and Health)
Eğitim Süresi 10 + 1 (Sınav Günü) Gün / 80 saat
Katılımcı Sayısı En fazla 15 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı

NEBOSH Uluslararası Genel Sertifika Eğitimi İş Sağlığı ve Güvenliği yöneticileri, koordinatörler, uzmanlar ve diğer tam zamanlı İş Sağlığı ve Güvenliği çalışanları, İş Güvenliği kurulu üyeleri, operasyon yöneticileri ve İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili sorumlulukları olan her kademede çalışanlar için düzenlenmiş bir eğitim programıdır.

Eğitim Dili İngilizce
Eğitim Hedefleri

Gün geçtikçe globalleşen ve modernize olan iş dünyasında rekabet ortamı, yasal ve uluslararası gereklilikler her işyerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemlerinin önceliğe sahip olmasını gerektirmektedir. İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği standartlarının yükseltilmesi için bu alanda uluslararası deneyim ve eğitime sahip İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri ve Yöneticiler ile çalışmak kaçınılmaz hale gelmiştir.

NEBOSH Uluslararası Genel Sertifika Eğitimi işyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonellerine İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi felsefesini uluslararası açıdan aktardığı gibi İşyeri Yöneticilerine yönetim süreçlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki roller ve yönetsel ipuçları sunarak kılavuzluk yapmaktadır.

Bu eğitime katılarak başarılı olan katılımcılar dünyaca tanınmış bu sertifika ile global şirketlerde işe alınma süreçlerinde avantaj sağlarlar. 

Eğitmen Nitelikleri NEBOSH Sertifikaları Eğitmenler
Eğitim Yönetimi Teorik + Sınıf içi uygulamalar
Değerlendirme

Sınıf içi uygulamalar + Eğitim sonu sınavı + Proje

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİTop