İş Hijyeni
EĞİTİM

İş Hijyeni

Eğitim Süresi 1 Gün ( 8 ders saati)
Katılımcı Sayısı En fazla 20 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı Hijyen problemlerinin var olduğu yerlerde çalışanlar, işverenler
Eğitim Dili Türkçe
Eğitim Hedefleri İş sağlığı ve güvenliği mevzuatı kapsamında çalışma ortamındaki kişisel maruziyetlere veya çalışma ortamına yönelik fiziksel, kimyasal ve biyolojik etkenlerle ilgili iş hijyenindeki risklerin tanımlanması, gerekli önlemlerin alınması, daha sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmak. İşyerinde hijyen tanımı, ölçüm metotları ve sorumluluklar konusunda temel bilgilere sahip olmak. 
Eğitmen Nitelikleri Kaya Training Eğitim Uzmanları
Eğitim İçeriği Çalışma ortamında risk etmeni olarak karşılaşılan hijyen problemleri, Korunma yöntemleri, İlgili mevzuat hakkında bilgi edinmek. Fiziksel etkenlere bağlı meslek hastalıkları,
Biyolojik etkenlere bağlı meslek hastalıkları,
Havalandırma prensipleri, Tüm çalışanların fiziksel, ruhsal ve sosyal iyilik hallerini en yüksek düzeye getirmek ve bu düzeyi sürdürmek, Çalışma ortamı ve çalışma koşullarının yol açabileceği sağlık sorunlarını ortaya koymak ve sağlığı bozabilecek her türlü etkene karşı çalışanları korumak, İşyerlerinde teknik korunma önlemlerinin alınması ve kişisel etkinliğin-konforun sağlanması, çalışma ortamında bulunan sağlık risklerine karşı teknik tedbirler dahil korunma tedbirlerinin alınmasıdır.
Eğitim Yöntemi Teorik
Değerlendirme Ön ve son değerlendirme sınavı

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİTop