NSC Safety Management Leadership
EĞİTİM

NSC Safety Management Leadership

Kurs Akreditasyonu NSC (National Safety Council)
Eğitim Süresi 1 Gün
Katılımcı Sayısı En fazla 15 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı İş Sağlığı ve Güvenliği yöneticileri, koordinatörler, uzmanlar ve diğer tam zamanlı İş Sağlığı ve Güvenliği çalışanları, İş Güvenliği kurulu üyeleri, operasyon yöneticileri diğer yöneticiler insan kaynakları uzmanları ve İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili sorumlulukları olan herkes.
Eğitim Dili İngilizce
Eğitim Hedefleri NSC (National Safely Council) Safety Management Leadership Eğitimi; üst düzey yönetici ve direktörlerin yanı sıra İş Güvenliği sistem yöneticilerine liderlik yönetimi ve yükümlülükleri, çalışanların katılımı, İSG (İş sağlığı ve güvenliği) performans ölçüm sistemleri ve sürekli iyileştirme süreçleri hakkında yenilikçi yaklaşımlar sunar. Ayrıca katılımcılar; güvenli yönetim kararlarının alınması, reaktif ve proaktif güvenlik önlemlerinin birbirinden ayırt edici özelliklerinin anlaşılması, yönetici rollerinin belirlenmesi ve sürdürülebilir güvenli yönetim sistemleri hakkında uluslararası perspektifte bilgi edinirler.
Eğitmen Nitelikleri NSC Sertifikaları Eğitmenler
Eğitim Yönetimi Teorik + Sınıf içi uygulamalar + Saha uygulamaları
Değerlendirme Sertifika sınavı + Uygulama değerlendirmesi

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİNSC Safety Management Leadership
Top