Sıcak İşler Eğitimi
EĞİTİM

Sıcak İşler Eğitimi

Eğitim Süresi 4 ders saati
Katılımcı Sayısı En fazla 20 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik kapsamında az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışanlar.
Eğitim Dili Türkçe
Eğitim Hedefleri Çalışanlarımızın İş Sağlığı ve Güvenliği konularında bilgilendirerek, bu alandaki hataları minimuma indirmek ve daha güvenli çalışmalarını sağlamaktır.Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak, çalışanları, çalışma ortamından kaynaklanan sağlık ve güvenlik risklerine karşı korumak, çalışanların sağlık ve güvenliğini sağlayarak geliştirmek, verimli bir iş ortamı yaratmak ve devamını sağlamaktır.
Eğitmen Nitelikleri Kaya Training Eğitim Uzmanları
Eğitim İçeriği Kaynak İşlerinde oluşan gaz, duman ve tozların tehlikesi Oluşan ışınların ve gürültünün tehlikesi, Kaynak işlerinde yangın ve patlama tehlikesi, Yangın ev patlama tehlikesi, Kaynak işlerinde elektrik tehlikesi, Kaynak ve kesim İşlerinin yapıldığı bina veya yapım yerlerinde alınacak önlemler, Yapılan kaynak türüne göre Kaynak veya kesim işlemi sırasında alınacak önlemler kaynak tüplerinde alınacak önlemler, Kapalı hacimlerde ve kapalı Kaplarda yapılan çalışmalarda alınacak önlemler yangına karşı alınacak önlemler, Kaynak işlemlerinde oluşan gürültüye karşı alınacak önlemler, Kaynak işlerinde kullanılacak kişisel koruyucular
Eğitim Yöntemi Teorik
Değerlendirme Ön ve son değerlendirme sınavı

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİTop