Eğitim Verme Süreci
EĞİTİM

Eğitim Verme Süreci

Adım 1: Yetkilendirilmiş Kurum, vereceği 2 günlük Yüksekte Çalışma Eğitiminden en az 5 iş günü öncesinde eposta yolu ile Kaya Traininge “Eğitim Bildirim ve Kayıt Formu” iletir.

 

Adım 2: KAYA TRAINING “Eğitim Bildirim ve Kayıt Formu”nu aldıktan sonra “Eğitim Onayı”nı eposta yoluyla Yetkilendirilmiş Kuruma iletir. “Eğitim Onayı” Eğitimin Yetkilendirilmiş Kurum tarafından “Eğitim Bildirim ve Kayıt Formu”nda belirtilen yer ve tarihte verilmesinin onaylandığı anlamını taşır.

 

Adım 3: Eğitim belirtilen tarihlerde Yetkilendirilmiş Kurum tarafından gerçekleştirilir etkinlik değerlendirmesi yapılır ve eğitim değerlendirme anketleri tamamlanır. Eğitim verecek firma eğitime katılacak personeli ferdi kaza sigortası ile sigortalı yapmak zorundadır. Ferdi kaza sigorta poliçeleri eğitim için hazırlanan dosyada Kaya Trainingin olası denetimlerinde ibraz edilmek üzere hazır bulundurulur.

 

Adım 4: Yetkilendirilmiş Kurum eğitimin tamamlanmasının ardından 3 işgünü içinde “Eğitim Sonuç Formu”nu ve katılımcıların ve eğitmenin doldurduğu tüm Eğitim Değerlendirme Anketlerini dijital ortamda Kaya Traininge aktarır.

 

Adım 5: KAYA TRAINING – Gerek görmesi halinde – dilediği kadar sınav kağıdını ve “Uygulama eğitimi değerlendirme formu”nu dijital olarak çağırıp inceleme yapabilir ve sonuçlara müdahale edebilir.

 

Adım 6: Sonuçlarda mutabık kalındığı takdirde Yetkilendirilmiş Kurumun başarılı olan katılımcı başına ödenecek sertifika bedelini KAYA TRAINING hesabına aktarmasının ardından eğitim sertifikaları 15 iş günü içinde KAYA TRAINING tarafından basılarak Yetkilendirilmiş Kuruma gönderilir.  Kargo ücreti KAYA TRAINING tarafından karşılanır.

 

Yetkilendirilmiş Kurumun başarılı eğitim katılımcıları için ID Kart talep etmesi durumunda katılımcı başı sertifika bedeline kart bedeli ilave edilir.

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİTop