IOSH Working Safely
EĞİTİM

IOSH Working Safely

Kurs Akreditasyonu IOSH
Eğitim Süresi 1 Gün
Katılımcı Sayısı En fazla 15 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı Working Safely Eğitimi her sektörden her düzeydeki İş Sağlığı Güvenliği temeline ihtiyaç duyan çalışanlar içindir. Her çalışan işyerinde neden güvenli çalışması gerektiğini bilmelidir ve bu kurs tam olarak bunu önerir.
Eğitim Dili Türkçe / İngilizce
Eğitim Hedefleri Working Safely Eğitimi katılımcıları İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanına dönüştürmez. Bu eğitimdeki amaç İş Sağlığı ve Güvenliğinin neden önemli olduğu ve her bireyin kendi davranışlarını değiştirerek kendilerinin iyiliği için nasıl gerçek bir fark yarattıklarını öğretmektir.
Working Safely Eğitimi işyerindeki tehlikelerin tanımlanması ve bu tehlikelerin bertaraf edilmesine yönelik uluslararası yaklaşımları aktaran bir eğitim programıdır. Çalışanlar bu eğitimi başarı ile tanımladıklarında işyerine özgü tehlikeleri tanımlama ve bu tehlikeleri önleme yöntemlerine ilişkin bir altyapı edinirler.
IOSH Working Safely Eğitimi İngiliz merkezli firmaların çalışanlardan talep ettiği "Safety Passport " (Güvenlik Pasaportu) için bir temel gerekliliktir.
Bu eğitime katılarak başarılı olan katılımcılar dünyaca tanınmış bu sertifika ile global şirketlerde işe alınma süreçlerinde avantaj sağlar.
Eğitmen Nitelikleri IOSH Sertifikalı Eğitmenler
Eğitim Yönetimi Teorik + Sınıf içi uygulamalar
Eğitim İçeriği Working Safely tanımı
Riskleri ve tehlikeleri tanımlama
Ortak risklerin belirlenmesi
İş Güvenliği performansının geliştirilmesi
Çevremizi koruma.
Değerlendirme Sertifika sınavı + Proje

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİIOSH Working Safely
Top