NSC Supervisors Safety Development Program
EĞİTİM

NSC Supervisors Safety Development Program

Kurs Akreditasyonu NSC (National Safety Council )
Eğitim Süresi 3 Gün
Katılımcı Sayısı En fazla 15 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı Yeni süpervizörler / İSG (İş sağlığı ve güvenliği) alanında kendini geliştirmek isteyen yöneticiler, deneyimli süpervizörler, İSG (İş sağlığı ve güvenliği) yenileme eğitimi almak isteyen ya da mevcut bilgilerini geliştirmek isteyen yöneticiler.
Eğitim Dili İngilizce
Eğitim Hedefleri Bu eğitim liderlik ve yönetim felsefelerini, yetkilendirilmiş ve kendi kendini yöneten takımları, tehlike kontrollünü ve risklerin indirgenmesini, bunun yanı sıra güvenlik performansını artıran ve sürdürülebilirliğini sağlayan etkili tecrübelerde yer alan diğer mevcut fikirleri adresler. Bu eğitimin anahtar özelliği katılımcılardan eğitimde edinmiş oldukları bilgi ve yetenekleri işyerlerinde uygulamasını talep etmesidir. Her modül sonunda yer alan öz değerlendirme sorularına cevap vererek katılımcılar öğrenim seviyelerini ölçebilecekler.
Eğitmen Nitelikleri NSC Sertifikaları Eğitmenler
Eğitim Yönetimi Teorik + Sınıf içi uygulamalar
Değerlendirme Sınıf içi eğitmen değerlendirmesi

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİTop