IOSH Managing Safely
EĞİTİM

IOSH Managing Safely

Kurs Akreditasyonu IOSH
Eğitim Süresi 3 Gün
Katılımcı Sayısı En fazla 15 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı Iosh Managıng Safely Eğitimi her sektörde, organizasyonda, yöneticilik veya süpervizörlük yapan çalışanlar için düzenlenmiş bir eğitim programıdır. Bu eğitim yöneticilere kendi takımları içerisinde İş Sağlığı ve Güvenliği alanında ele almaları gereken konular hakkında pratik önlemler almaları ile ilgili hız kazandıracaktır.
Eğitim Dili Türkçe / İngilizce
Eğitim Hedefleri IOSH Managing Safely Eğitimi işyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği profesyonellerine İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim felsefesini uluslararası açıdan aktardığı gibi, işyeri yöneticilerine yönetim süreçlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki roller ve yönetsel ipuçları sunarak kılavuzluk yapmaktadır. Managing Safely katılımcıları İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanına dönüştürmez ama bu eğitim katılımcılara sorumlu oldukları İş Sağlığı ve Güvenliği konularını ele almaları hakkında bilgi ve araçları öğretir. En önemlisi katılımcıların eğitim sonunda İş Sağlığı ve Güvenliğinin neden işin önemli bir parçası olduğunu anlamasını sağlar.
Bu eğitime katılarak başarılı olan katılımcılar dünyaca tanınmış bu sertifika ile global şirketlerde işe alınma süreçlerinde avantaj sağlar.
Eğitmen Nitelikleri IOSH Sertifikalı Eğitmenler
Eğitim Yönetimi Teorik + Sınıf içi uygulamalar
Eğitim İçeriği

Modül 1: Managing Safely’e Giriş

Modül 2: Risk Değerlendirmesi

Modül 3: Risklerin Kontrolü

Modül 4: Sorumluluklarımızın Bilincine Varmak

Modül 5: Genel İşyeri Tehlikeleri

Modül 6: Kazaların Araştırılması

Modül 7: Performans Ölçümü 

Değerlendirme Sertifika sınavı + Proje

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİEğitim Tarihi Eğitim Süresi Eğitim Yeri Eğitim Dili
11.02.2019 - 13.02.2019 3 Kaya Eğitim Tesisleri (GOSB) Türkçe
11.03.2019 - 13.03.2019 3 Kaya Eğitim Tesisleri (GOSB) Türkçe

Chania

VİDEOLAR - GALERİIOSH Managing Safely
Top