Kaya Training, Satış Desteği
EĞİTİM

Kaya Training, Satış Desteği

KAYA TRAINING Yüksekte Çalışma alanında Türkiyede marka olmuştur. Yüksekte Çalışma Eğitimleri ile 2006 yılından beri açık ara sektör lideri konumundadır. KAYA TRAINING yılda ortalama 20.000 katılımcıya İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Eğitimler sunmaktadır. Eğitimlerini Türkiyenin her ilinin yanı sıra 15 farklı ülkede gerçekleştirmektedir.

 

Yetkilendirmenin gerçekleşmesinin ardından Kaya Training, web sitesi, sosyal medya mecralarında Yetkilendirilmiş Kuruma KAYA TRAINING Yüksekte Çalışma Eğitimleri verme yetkisi bulunduğuna ilişkin bildirimleri yapacak ve Eğitim Kurumunun bulunduğu bölgeden gelen eğitim taleplerinde Yetkilendirilmiş Kuruma yönlendirmeler yapabilecektir.

 

Ayrıca Yetkilendirilmiş Kurumun açacağı genel katılıma açık eğitimler KAYA TRAINING web sitesi ve sosyal medya adreslerinde duyurulacaktır.

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİTop