NSC Safety Training Methods
EĞİTİM

NSC Safety Training Methods

Kurs Akreditasyonu NSC (National Safety Council)
Eğitim Süresi 4, 1/2 Gün
Katılımcı Sayısı En fazla 15 kişi
Eğitim Talep Türü Kapalı grup + genel katılıma açık gruplar
Hedef Katılımcı İş Sağlığı ve Güvenliği yöneticileri, uzmanlar ve diğer tam zamanlı İş Sağlığı ve Güvenliği çalışanları, diğer yöneticiler; insan kaynakları uzmanları, planlama sorumlusu
Eğitim Dili İngilizce
Eğitim Hedefleri Bu eğitimde çalışanların ve organizasyonunuzun güvenlik kültürünü arttıracak eğitimlerin seçimlerini yapmak veya yeni eğitimler seçmek için gerekli donanıma sahip olacaksınız. Çalışanların ihtiyacı olan İSG eğitim kararlarını nasıl vereceğinizi öğreneceksiniz. Bu kursun sonunda ihtiyaç analizi, hedef performansı, strateji ve metodların talimatlarını, içeriklerini ve maliyetlerini de öğrenmiş olacaksınız.
Eğitmen Nitelikleri NSC Sertifikaları Eğitmenler
Eğitim Yönetimi Teorik + Sınıf içi uygulamalar + Saha uygulamaları
Değerlendirme Sınıf içi eğitmen değerlendirmesi

 

KAYIT Kesin Kayıt için ücretin kurs başlama tarihinden en az 2 hafta öncesinde yatırılması gereklidir. İşbu "KAYIT FORMU" ve kurs bedelinin tamamının her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. ERTELEME Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde "KAYA TRAINING", eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Rezervasyon ve kayıt yaptıranlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.

consulting

 

Chania

SİZİ ARAYALIM


  • Lütfen bu alanı doldurun.

 


Chania

EĞİTİM TAKVİMİ  • Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Chania

VİDEOLAR - GALERİNSC Safety Training Methods
Top